Senimo a. s.

Obchodní dům, hotel a restaurace v jednom areálu.

Obchodní dům Senimo

Obchodní dům SENIMO

Obchodní dům Senimo je historickým, památkově chráněným objektem, využívaným jako obchodní dům od roku 1993. Vlastníkem je Zemědělské družstvo Senice na Hané, jehož výrobky obchodní dům nabízí. U obchodního domu naleznete také samoobslužný automat na čerstvé mléko z vlastní produkce. Pod jednou střechou zde najdete široký výběr potravinářského i nepotravinářského sortimentu od potravin, teplé a studené kuchyně, až po módu, hračky a domácí potřeby.

Senimo restaurace

Restaurace SENIMO

Restaurace poskytuje příjemné posezení s nabídkou jídel a nápojů, včetně poledního menu, nebo pořádání rodinných oslav i firemních akcí v moderním salonku. Součástí salonku je i stylový vinný sklípek s kapacitou pro 28 osob. V létě restaurace nabízí příjemné posezení na venkovní terase.

Senimo restaurace

Hotel Senimo

Hotel SENIMO

Tříhvězdičkový hotel nabízí komfortní ubytování v moderním a čistém stylu s pohodlným parkováním. Kapacita hotelu je 28 pokojů s celkovým počtem 55 lůžek. Je velmi dobře dopravně dostupný, nedaleko od hlavního vlakového nádraží. Přímo u hotelu je zastávka olomoucké MHD. V těsné blízkosti hotelu se nachází obchodní dům Senimo, nabízející hostům možnost pohodlného nákupu.